King'S Hotel Center Superior Monachium jest położony w dzielnicy Maxvorstadt mniej niż 1 km od atrakcji kulturalnych, takich jak Kunsthalle der Hypo-Kulturstiftung. Dla wszystkich Gości tego hotelu zapewniono prywatny parking za 21 EUR dziennie na terenie.
Ten hotel zaprasza gości do 92 pokojów wyposażonych w klimatyzację oraz telewizję satelitarną. W łazienkach dostępne są takie udogodnienia jak oddzielna toaleta i prysznic.
Restauracja Wirtshaus Rechthalerhof jest blisko King'S Hotel Center Superior, w nie więcej niż 250 metrach.
Stara Pinakoteka znajduje się 19 min pieszo od hotelu, a Rezydencja w Monachium jest w odległości 25-minutowego spaceru stąd. Cyrk Krone, który leży w 700 metrach, to zdecydowanie obowiązkowy punkt programu dla turystów podróżujących z rodziną w Monachium. Ponadto, Arnulfpark znajduje się w mniej niż 1 km. Stary ogród botaniczny, a także Children's Museum Munich znajdują się bardzo blisko od King'S Hotel Center Superior w Monachium. Ten 3-gwiazdkowy obiekt znajduje się mniej niż 5 min piechotą od przystanku Muenchen Hauptbahnhof.
Lotniska
Stacje kolejowe
Lotniska
Stacje kolejowe
Na tej stronie znajdziesz zweryfikowane opinie, które opublikowali nasi użytkownicy
Klaudia
2023-06-12
Kings Hotel Center Munich to idealne miejsce dla wszystkich, którzy chcą doskonale poznać miasto Monachium. Położony w samym centrum, można dojść stąd do wielu atrakcji bez konieczności korzystania z transportu publicznego. Recepcjonista jest nie tylko przyjazny, ale również zaangażowany i tworzy wspaniałą atmosferę. Pokoje są pięknie urządzone, z charakterystycznym wystrojem nawiązującym do nazwy hotelu. Cieszyłam się również z ogólnodostępnych pomieszczeń dla gości, które utrzymane są w pięknym stylu. Cena jest adekwatna do komfortu i wyglądu hotelu. Gorąco polecam opcję z małym śniadaniem, które oferuje wybór kawy i rogalików z dżemami lub miodem.
Jedynym mankamentem hotelu jest rozmiar łazienki, która mogłaby być większa. Jednakże, mimo tej niedogodności, spełnia swoje funkcje i nie stanowi to większego problemu.
Henryk
2023-04-19
Bardzo dobre położenie, niedaleko metra i centrum miasta. Ładne pokoje z klimatyzacją i wygodnym łóżkiem. Duży wybór opcji śniadaniowych. Przyjazny personel i dobrej jakości obsługa.
Nie trafiłem na nic złego.